bądźmy w kontakcie

miejsce

ul. Gdańska 55

82-103 Mikoszewo

gm. Stegna

kontakt

+48 666 854 366

Email :

kontakt@tilia-authentichome.pl

doba hotelowa

14:00 – 11:00

napisz do nas

regulamin

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o 14:00 a kończy o 11:00 następnego dnia

2. Pobieramy przedpłatę w wysokości 50 %.  Warunkiem wydania kluczy jest płatność z góry pozostałej części za usługę najpóźniej w dniu wynajmu.

3. Pobieramy kaucję w wysokości 1000 zł. Kaucję zwracamy w dniu wyjazdu Gości.

4. W sezonie letnim  ( od 1.06 – 30.09) minimalna długość wynajmu wynosi siedem dób od soboty godz.14:00 do soboty w następnym tygodniu godz. 11:00. Poza sezonem letnim minimalna długość pobytu trzy dni. W święta i długie weekendy obowiązują specjalne zasady wynajmu.

5. nie jest możliwy przyjazd z psem lub innym zwierzęciem

1. wszyscy Goście mogą nieodpłatnie korzystać z WiFi na terenie całego obiektu oraz z parkingu naziemnego monitorowanego. Prosimy parkować samochody na kamyczkowym parkingu. Nie podjeżdżać pod budynek. Do dyspozycji Gości jest ładowarka dla samochodów elektrycznych.

2. O chęci skorzystania ze śniadań prosimy informować minimum dzień wcześniej do godziny 11:00

3. Jest możliwość zamówienia zapełnienia lodówki produktami śniadaniowymi lub zamówienia śniadania do apartamentu lub ogrodu. O chęci skorzystania z oferty śniadaniowej prosimy informować minimum jeden dzień wcześniej do godziny 11:00.

4. Jeśli nie będą Państwo mieli ochoty na gotowanie, można zamówić dostawę zdrowych dań obiadowych od współpracujących z nami producentów dań z ekologicznych upraw –  tylko do odgrzania.

5. Prosimy o informację o chęci skorzystania z sauny kilka godzin przed planowaną sesją.

6. Do dyspozycji Gości jest kilka rowerów dla dorosłych i dzieci. Można również skorzystać z roweru ze skrzynią lub doczepianej przyczepki dziecięcej.

7. W budynku, dla wszystkich apartamentów jest jedna pralnia i pomieszczenie gospodarcze z deską do prasowania i żelazkiem.

8. Apartamenty wyposażamy w lnianą pościel, szlafroki dla gości oraz ręczniki plażowe.

9. Apartamenty sprzątamy przed przyjazdem Gości. Dodatkowe sprzątanie wraz z wymianą pościeli jest usługą płatną. Prosimy o informację o chęci skorzystania z usługi do godziny 11:00. 

10. Prosimy o niezwłoczną informację o powstałych usterkach lub wadliwym działaniu sprzętu. W przypadku konieczności wykonania niezbędnych napraw lub usunięcia usterek technicznych, termin wykonania prac będzie ustalony z Gośćmi.

1. Oddajemy do Państwa użytku cztery apartamenty. W każdym z nich można poczuć się jak w domu. Wierzymy, że będą Państwo dbać o tą przestrzeń jak o swoją i wezmą odpowiedzialność (również finansową) za ewentualne szkody.

2. Z szacunku dla naturalnych materiałów- historycznego drewna, gliny i kamienia  – prosimy o nie wchodzenie w butach do apartamentów.

3. Nasz dom gościnny nie jest umiejscowiony w lesie i nie jest samotnią. Jednak stworzone w nim wnętrza oraz otoczenie domu dają możliwość ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku, wyciszenia się i skupieniu na sobie. Ponieważ wynajmujemy cztery apartamenty prosimy o uszanowanie komfortu pozostałych Gości, tak aby każdy z Państwa mógł znaleźć wytchnienie i odpoczynek od codziennego biegu. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22:00 – 7:00. Jeśli w okolicy przebywają Państwa znajomi lub rodzina, zapraszamy w odwiedziny jednak z zachowaniem obowiązujących zasad oraz nie zakłócania spokoju innych Gości.

4. Ograniczamy ślad węglowy, wspieramy bioróżnorodność. Segregacja śmieci jest obowiązkowa. Prosimy pamiętać o gaszeniu światła w miejscach, z których w danym momencie nikt nie korzysta.

5. Dom zbudowany jest z drewna w otoczeniu również drewnianego zabytkowego domu podcieniowego o ponad 200 letniej historii. W związku z powyższym panuje u nas bezwzględny zakaz palenia papierosów i rozpalania ogniska. Za nieprzestrzeganie tej zasady przewidziana jest kara w wysokości 500 zł. Jest natomiast możliwość skorzystania z grilla w przygotowanym przez nas miejscu.

6. Po zakończeniu pobytu w Tilia authentic home prosimy o pozostawienie apartamentu w stanie w jakim Państwo go zastali.

7. Wierzymy, że będą Państwo opuszczać Tilia authentic home wypoczęci i zrelaksowani, gotowi na powrót do rzeczywistości. Prosimy przed wyjściem zamknąć okna i upewnić się, że wszystkie Państwa rzeczy zostały zabrane. Pozostawione przedmioty będą odesłane na życzenie na wskazany przez Gościa adres, na jego koszt.

nasze
domy

Dom gościnny Tilia authentic home położony jest we wsi Mikoszewo, przy samym ujściu Wisły, blisko lasu i morza. Obok niego znajduje się zabytkowy dom podcieniowy o ponad 200 letniej historii, który cztery lata temu przywróciliśmy do życia. Stworzyliśmy wtedy miejsce kompletne, przyjazne duszy i ciału, którym nieustannie się zachwycamy.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ