Cennik

Apartament

Lignum

apartament czteroosobowy, aneks kuchenny, łazienka, duży taras

1200 zł / 4 os

700 zł / 2 os

Apartament

Ventus

apartament czteroosobowy na piętrze, aneks kuchenny, łazienka

1050 zł / 4 os

650 zł/ 2 os

dzieci powyżej 10 roku życia:  1-3 os w cenie 90 zł/ os

Apartament

Solis

apartament sześcioosobowy, aneks kuchenny, dwie łazienki, duży taras

1400 zł/ 4 os

900 zł/ 2 os

dzieci powyżej 10 roku życia:  1- 2 os w cenie 90 zł/ os

Apartament

Terra

apartament czteroosobowy + antresola dla 2/3/ dzieci, aneks kuchenny, dwie łazienki, patio

700 zł / 2 os

850 zł / 3 oś

dzieci powyżej 10 roku życia :1-2 os w cenie 90 zł/ os

opcje

dodatkowe

– śniadanie na życzenie (do apartamentu, w ogrodzie lub pod podcieniem zabytkowego domu) – 55 zł / os

– zapełnienie lodówki produktami śniadaniowymi do własnego przygotowania – 50 zł / os

– obiad w formie cateringu (szczegóły do omówienia podczas pobytu) – 75 zł / os

– sauna w cenie apartamentu

– korzystanie z rowerów w cenie apartamentu

– korzystanie z grilla w cenie apartamentu

oferta

Łączona

Lignum + Ventus

od 6 osób – 2350 zł

Solis + Terra

od 7 osób – 2275 zł

Cały dom Tilia authentic home 

max 14 osób  – 4800 zł

Wynajęcie domu na sesję zdjęciową – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

regulamin

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o 14:00 a kończy o 11:00 następnego dnia

2. Pobieramy przedpłatę w wysokości 20 %.  Warunkiem wydania kluczy jest płatność z góry pozostałej części za usługę najpóźniej w dniu wynajmu.

3. W przypadku spotkań integracyjnych pobieramy kaucję w wysokości 1000 zł. Kaucję zwracamy w dniu wyjazdu Gości.

4. W sezonie letnim  ( od 1.06 – 30.09) minimalna długość wynajmu wynosi trzy doby. Poza sezonem letnim minimalna długość pobytu to jeden dzień. W święta i długie weekendy obowiązują specjalne zasady wynajmu.

5 Przyjazd z psem lub innym zwierzęciem jest możliwy po wcześniejszym kontakcie z właścicielką obiektu. 

1. wszyscy Goście mogą nieodpłatnie korzystać z WiFi na terenie całego obiektu oraz z parkingu naziemnego monitorowanego. Prosimy parkować samochody na kamyczkowym parkingu. Nie podjeżdżać pod budynek. Do dyspozycji Gości jest ładowarka dla samochodów elektrycznych.

2. O chęci skorzystania ze śniadań prosimy informować minimum dzień wcześniej do godziny 11:00

3. Jest możliwość zamówienia zapełnienia lodówki produktami śniadaniowymi lub zamówienia śniadania do apartamentu lub ogrodu. O chęci skorzystania z oferty śniadaniowej prosimy informować minimum jeden dzień wcześniej do godziny 11:00.

4. Jeśli nie będą Państwo mieli ochoty na gotowanie, można zamówić dostawę zdrowych dań obiadowych od współpracujących z nami producentów dań z ekologicznych upraw –  tylko do odgrzania.

5. Prosimy o informację o chęci skorzystania z sauny kilka godzin przed planowaną sesją.

6. Do dyspozycji Gości jest kilka rowerów dla dorosłych i dzieci. Można również skorzystać z roweru ze skrzynią lub doczepianej przyczepki dziecięcej.

7. W budynku, dla wszystkich apartamentów jest jedna pralnia i pomieszczenie gospodarcze z deską do prasowania i żelazkiem.

8. Apartamenty wyposażamy w lnianą pościel, szlafroki dla gości oraz ręczniki plażowe.

9. Apartamenty sprzątamy przed przyjazdem Gości. Dodatkowe sprzątanie wraz z wymianą pościeli jest usługą płatną. Prosimy o informację o chęci skorzystania z usługi do godziny 11:00. 

10. Prosimy o niezwłoczną informację o powstałych usterkach lub wadliwym działaniu sprzętu. W przypadku konieczności wykonania niezbędnych napraw lub usunięcia usterek technicznych, termin wykonania prac będzie ustalony z Gośćmi.

1. Oddajemy do Państwa użytku dwa apartamenty. W każdym z nich można poczuć się jak w domu. Wierzymy, że będą Państwo dbać o tą przestrzeń jak o swoją i wezmą odpowiedzialność (również finansową) za ewentualne szkody.

2. Z szacunku dla naturalnych materiałów- historycznego drewna, gliny i kamienia  – prosimy o nie wchodzenie w butach do apartamentów.

3. Nasz dom gościnny nie jest umiejscowiony w lesie i nie jest samotnią. Jednak stworzone w nim wnętrza oraz otoczenie domu dają możliwość ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku, wyciszenia się i skupieniu na sobie. Ponieważ wynajmujemy cztery apartamenty prosimy o uszanowanie komfortu pozostałych Gości, tak aby każdy z Państwa mógł znaleźć wytchnienie i odpoczynek od codziennego biegu. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22:00 – 7:00. Jeśli w okolicy przebywają Państwa znajomi lub rodzina, zapraszamy w odwiedziny jednak z zachowaniem obowiązujących zasad oraz nie zakłócania spokoju innych Gości.

4. Ograniczamy ślad węglowy, wspieramy bioróżnorodność. Segregacja śmieci jest obowiązkowa. Prosimy pamiętać o gaszeniu światła w miejscach, z których w danym momencie nikt nie korzysta.

5. Dom zbudowany jest z drewna w otoczeniu również drewnianego zabytkowego domu podcieniowego o ponad 200 letniej historii. W związku z powyższym panuje u nas bezwzględny zakaz palenia papierosów i rozpalania ogniska. Za nieprzestrzeganie tej zasady przewidziana jest kara w wysokości 500 zł. Jest natomiast możliwość skorzystania z grilla w przygotowanym przez nas miejscu.

6. Po zakończeniu pobytu w Tilia authentic home prosimy o pozostawienie apartamentu w stanie w jakim Państwo go zastali.

7. Wierzymy, że będą Państwo opuszczać Tilia authentic home wypoczęci i zrelaksowani, gotowi na powrót do rzeczywistości. Prosimy przed wyjściem zamknąć okna i upewnić się, że wszystkie Państwa rzeczy zostały zabrane. Pozostawione przedmioty będą odesłane na życzenie na wskazany przez Gościa adres, na jego koszt.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ