apartamenty

Apartament

Lignum

Wnętrze, w którym dominującą rolę gra stare, wypłukane deszczem i wiatrem drewno, które poprzez swoją fakturę dostarcza Gościom wrażeń estetycznych ale też poprzez swój żywiczny zapach odpręża i działa kojąco.  W apartamencie przeważają kolory ziemi połączone z szarością żuławskiego nieba, które poprzez przeszkloną ścianę wdziera się do wnętrza. To miejsce, które pozwala na bliski kontakt z naturą i z człowiekiem. Można tu posiedzieć z rodziną lub znajomymi przy dużym stole, delektując się rozmową, otoczeniem i wyjątkowym wnętrzem. Apartament przygotowany jest dla czterech osób. Jego powierzchnia wynosi 72 m2. Do dyspozycji gości jest oddzielna sypialnia z podwójnym łóżkiem i wyjściem na wschodnio-północny taras budynku, duża łazienka z prysznicem, aneks kuchenny z wyspą, jadalnia i salon, który można zamienić w drugą sypialnię z podwójnym łóżkiem. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęty kuchenne  (chłodziarka, zmywarka, piekarnik, płyta kuchenna, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy na kapsle) oraz naczynia i drobne narzędzia do gotowania. W łazience poza lnianymi ręcznikami, szlafrokami znajdą Państwo również suszarkę do włosów oraz ekologiczne środki do pielęgnacji ciała. Do apartamentu przynależy również duży taras zachodni, przygotowany zarówno do odpoczynku, podziwiania zachodów słońca oraz wieczornych biesiad.

apartament lignum

galeria

Apartament

Ventus

Apartament na piętrze, utrzymany w odcieniach bieli i jasnych szarości z akcentami naturalnego koloru starego drewna. To miejsce stworzone do kontemplacji, zanurzenia się w sobie, pobudzenia kreatywności. Tu można pisać wiersze, rysować, słuchać muzyki ze starego adapteru. Duża, przeszklona ściana pozwala na cieszenie się widokiem otwartej przestrzeni, kolorów natury, nieba i zabytkowego domu podcieniowego znajdującego się w bliskim sąsiedztwie. Apartament o powierzchni 52 m2 przygotowany jest dla 5 osób . Posiada oddzielną sypialnię dla dwóch osób dorosłych i dziecka, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny, jadalnię i salonik , który można przekształcić w sypialnię z dużym podwójnym łóżkiem. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęty kuchenne (chłodziarka, zmywarka, piekarnik, płyta kuchenna, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy na kapsle) oraz naczynia i drobne narzędzia do gotowania. W łazience poza lnianymi ręcznikami, szlafrokami znajdą Państwo również suszarkę do włosów oraz ekologiczne środki do pielęgnacji ciała.

apartament ventus

galeria

Apartament

Solis

Solis to najbardziej słoneczny i największy z przygotowanych apartamentów. Miejsce dostarczające sporej dawki energii, uśmiechu ale też wypoczynku. Światło tutaj jest niesamowite, widok na otwartą naturalną przestrzeń, w tle majestatyczna bryła zabytkowego domu podcieniowego. Godzinami można tu po prostu patrzeć przez przeszkloną ścianę, obcować z naturą i samym sobą. Można też zapomnieć się w lekturze, robić na drutach lub odkryć w obie artystę i malować obrazy. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 76 m2, przygotowany jest dla maksymalnie sześciu osób. Na poziomie parteru przygotowaliśmy dla Państwa salon z dwoma sofami, aneks kuchenny z jadalnią oraz sypialnię z łóżkiem dwuosobowym i łazienkę z prysznicem. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęty kuchenne (chłodziarka, zmywarka, piekarnik, płyta kuchenna, czajnik bezprzewodowy, duży ekspres do kawy) oraz naczynia i drobne narzędzia do gotowania. Na poziomie poddasza znajduje się sypialnia z łóżkiem dwuosobowym oraz rozkładaną sofą dla dwóch osób a także druga łazienka z prysznicem. W łazienkach poza lnianymi ręcznikami, szlafrokami znajdą Państwo również suszarkę do włosów oraz ekologiczne środki do pielęgnacji ciała. Do apartamentu przynależy również duży taras zachodni, przygotowany zarówno do odpoczynku, podziwiania zachodów słońca oraz wieczornych biesiad.

apartament solis

galeria

Apartament

Terra

dwupoziomowy apartament z własnym patio i tarasem -(poweirzchnia 63 m2). Przygotowany dla max 4 dorosłych osób. Jest też antresola dla dzieci. Na poziomie parteru oddajemy do Państwa dyspozycji salonik, aneks kuchenny z jadalnią, łazienkę i zewnętrzne patio z hamakiem i sofą. Idealne miejsce do schowania się przed upałem, poczytania lub zjedzenia posiłku na zewnątrz. Od strony południowej do apartamentu przylega niewielki taras, przygotowany do odpoczynku na świeżym powietrzu. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęty kuchenne (chłodziarka, zmywarka, piekarnik, płyta kuchenna, czajnik bezprzewodowy, kawiarki) oraz naczynia i drobne narzędzia do gotowania. Na poddaszu znajdują się miejsca do spania (dwuosobowe łóżko i rozkładana sofa dla dwóch osób) oraz duża łazienka z prysznicem. W łazienkach poza lnianymi ręcznikami, szlafrokami znajdą Państwo również suszarkę do włosów oraz ekologiczne środki do pielęgnacji ciała. Nad łazienką wygospodarowaliśmy antresolę z materacami. Idealne miejsce dla dzieci. W apartamencie dominuje drewno i glina o czerwonym kolorze. To kolory i zapachy ziemi, które działają kojąco na ciało i duszę. W tym wnętrzu można zanurzyć się w lekturze, tworzyć poezję, rozmyślać.

apartament TERRA

galeria

filmy

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ